Zamów bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz i zamów bezpłatną konsultację

Wypełniając i wysyłając poniższy formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tym formularzu przez Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Muszkieterów 15, 02-273, w celu przesyłania informacji marketingowych, w szczególności newslettera. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 na adres e-mail
daneosobowe@konicaminolta.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 (zwany dalej „Administratorem”). Z Administratorem można się skontaktować telefonicznie +48 (022) 560 3300 lub za pomocą poczty email:
  info@konicaminolta.pl.
 2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym kontakt jest możliwy za pośrednictwem:
  daneosobowe@konicaminolta.pl.
 3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych, w szczególności poprzez wysyłkę newsletteru.
 4. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest zgoda, wyrażona poprzez wypełnienie i wysłanie poniższego formularza (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
 5. Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. firmy informatyczne), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki.
 6. Państwa dane będą przechowywane do momentu wycofania przez Państwa zgody.
 7. Przysługuje Państwu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przesyłania do Państwa treści marketingowych.
 9. Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie mojego numeru telefonu oraz adresu mailowego przez Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Muszkieterów 15, 02-273, w celu przesyłania treści marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.

Dowiedz się, co możemy zrobić dla Twojej firmy

Zamów bezpłatną konsultację

Po otrzymaniu zgłoszenia nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia najbardziej dogodnego terminu prezentacji naszych usług i rozwiązań.